Co je a-on.cz?

Doména a-on.cz slouží pro zkracování adres na webu www.autodily-online.cz. Vzhledem k množství produktů a obecné rozsáhlosti stránek není možné docílit krátkých a přehledných adres. Proto jsou adresy na tomto webu dlouhé, čitelné a přehledné; adresy na a-on.cz jsou maximálně možně zkrácené.

Příklad použití

Vezměme si adresu produktu, například http://www.autodily-online.cz/cs/E-shop/Osobní_automobily/Produkty/ATE/13.0460-2894.2 - vkládání takových adres na různé sociální sítě nebo fóra může být značně nepřehledné. Na každé stránce je možnost sdílení na sociálních sítích, tam se rovnou vkládá zkrácená adresa, avšak pokud potřebujete umístit zkrácenou adresu jinam, je napsána hned pod sdílecími tlačítky, můžete si jí zkopírovat. Na našem konkrétním produktu vypadá zkrácená adresa takto: a-on.cz/-aJg5 (po kliknutí dojde ihned k přesměrování na dlouhou adresu).

Je to potřebná funkce pro nákup autodílů?

Není. Tuto funkci nemusíte znát ani používat. Jedná se skutečně jen o zjednodušení a zpřehlednění práce s našimi stránkami pro ty, kteří s nimi pracují hodně. Takže se hodí právě nám - oddělení péče o zákazníky a vývojářské oddělení, ale také trvalým zákazníkům, kteří dotazy na naše produkty již posílají s tímto odkazem, nikoli s dlouhým.



Sdílet
Sdílet
Tweetnout

Zkrácená adresa: Co je a-on.cz?