Automobilové náhradní díly

Náhradní díly ke koupi
Náhradní díly
Pneumatiky a disky
Pneumatiky a  disky
Motorové oleje
Oleje
Vůně do auta
Vůně a  parfémy
Kosmetika
Autokosmetika

DoručeníExpedice do 24 hodinVráceníVrácení do 14 dnů

Doprava zdarma při objednávce nad 4999 Kč!


Vlajka SK SHIPPING TO ALL EU COUNTRIES SMALL PRICES & WITHOUT TAX POSSIBLE Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, United Kingdom

Náhradní díly Automobil je dnes nepostradatelnou součástí našeho života. Používáme jej k dopravě do zaměstnání, k přepavě věcí, k dopravě za zábavou a v neposlední řadě také jako zábavu samotnou (např. závody aut, automobilové srazy, apod.). S provozem takového stroje ale neodmyslitelně patří také jeho údržba a opravy.

Existují skupiny náhradních dílů, které se mění (dokonce musí měnit) v pravidelných intervalech. Mezi takové autodíly patří především brzdové destičky a čelisti, brzdové kotouče, motorové rozvody, řemeny, žhavicí a zapalovací svíčky, motorový olej, olej do převodovky (automatické i manuální), filtry, pneumatiky, autobaterie, autožárovky (H1, H3, H4, H7).

Významnou kategorii tvoří také autodíly, které se mění při určitém opotřebení. Zde se objevují hlavně podvozkové autodíly (vliv stavu silnic) - tlumiče, pružiny, čepy, ramena, silentbloky a uložení ramen, dále rotační součásti - poloosy, homokinetické klouby, ložiska a náboje kol. Různou dobu opotřebení (jako je například koroze) projevují karosářské díly a výfuky.


Náhradní díly Škoda, Ford, VW, …

Autodíly Škoda Škoda Autodíly Ford Ford
Autodíly Fiat Fiat Autodíly Volkswagen Volkswagen
Autodíly Renault Renault Audi Audi
Autodíly BMW BMW Autodíly Mercedes-Benz Mercedes-Benz
Autodíly Opel Opel Autodíly Peugeot Peugeot

Kompletní seznam značek…

Poskytujeme autodíly na všechny běžné vozy, které se pohybují po komunikacích v České republice. Zaměřujeme se nejen na nejčastější značky automobilů jako jsou např. domácí výrobce Škoda, evropský i americký Ford, německý Volkswagen, Audi, italský Fiat, francouzský Renault a další, ale také méně známé nebo již zaniklé značky, jako jsou ruský Moskvich, rumunský Oltcit nebo srbská Zastava. V současné době poskytujeme přes e-shop náhradní díly dohromady pro 166 značek automobilů od 528 výrobců originálních a aftermarketových autodílů, pneumatik (včetně disků), autodoplňků a příslušenství. Mimo tyto poskytujeme autodíly od desítek dalších výrobců (například Zimmermann), pro jejich poptávku nebo objednání je však třeba nás kontaktovat. Produkty i výrobce do e-shopu postupně doplňujeme.

Mimo tyto značky dodáváme autodíly i do prémiových vozů jako jsou BMW a Mercedes-Benz. Do prémiových vozů patří také prémiové náhradní díly. Prohlédněte si seznam námi dodávaných výrobců autodílů. Nicméně ani do běžnějších nebo starších automobilů se nevyplatí kupovat nekvalitní náhradní díly (že jsou nejlevnější však není podmínkou), protože na českých silnicích jsou například podvozkové díly enormně namáhány (výtluky, praskliny, retardéry, zvlněný povrch, „vyjeté koleje) a s klesající kvalitou náhradního dílu se snižuje jeho efektivita (například brzdná účinnost u brzdových destiček) a zvyšuje četnost jeho výměn; ovšem není naopak nutné kupovat vysocevýkonné autodíly - jejich vlastnosti běžný řidič neocení a zbytečně se takový nákup prodraží.


Dodávané náhradní díly

Sklady autodílůNaše firma se zabývá běžným sortimentem náhradních dílů převážně na osobní vozy. Nabízíme u většiny výrobků možnost výběru z několika cenových a kvalitativních kategorií. Poradíme, pokud si nejste jistí Vaším výběrem, popř. navrhneme optimální řešení pro Váš vůz nebo celý vozový park. Naše ceny jsou nastaveny na nejnižší možnou míru. Zboží dovážíme každý den jak ze skladů v Česku, tak v Německu a dalších zemí EU. Dodání běžných náhradních dílů při zaslání na dobírku je 48 hodin (v pracovní dny). V případě nedostupnosti některých produktů Vás budeme o této skutečnosti obratem informovat.
Více v rubrice Jak nakupovat.

Náprava Světlo s autožárovkou H7 Brzdový kotouč Motorový píst NárazníkSdílet
Sdílet
Tweetnout

Zkrácená adresa: Co je a-on.cz?