O firmě Autodíly-online

Vše začalo v 90. letech jako malá rodinná firma se zkušenostmi s dovozem ojetých aut ze zahraničí a vrakovištěm s ekologickou likvidací a prodejem levných náhradních dílů. Na základě zvyšující se poptávky zákazníků po nových náhradních dílech, byl postupně zrušen  prodej použitých a firma se přeorientovala na prodej nových a značkových autodílů. Tak byla v roce 2009 založena kamenná prodejna s širokým sortimentem autopříslušenství, pneu, autobaterií, autochemie, kosmetiky, elektroniky a dalšího drobného vybavení.

Příchod nové doby a rozmach internetového obchodování si však vyžádal nové postupy, tak v roce 2010 započal vývoj e-shopu www.autodíly-online.cz. a zavedená prodejna tak rozšířila své obchodní aktivity po celé ČR a Slovensko. Rodinná pře o budoucnost chodu firmy zapříčinila v roce 2013 osamostanění e-shopu, příchod nového investora a založení nové prodejny autodílů v Karlových Varech.

Nové Autodíly-online.cz jsou nyní spojením dvou nadšenců do aut a techniky. Od té doby probíhá neustálý vývoj e-shopu po technické i grafické stránce tak, aby poskytoval našim zákazníkům snadné, rychlé orientování ve velkém množství produktů a jejich snadné objednání. Pro ty, kteří nejsou tak zkušení v nakupování na internetu jsme připravili rubriku „Jak nakupovat“ s radami a tipy pro bezproblémové objednání zboží. Snažíme se poskytovat prvotřídní služby o čemž svědčí udělení statusu „Ověřeno zákazníky“ od Heureka.cz, na který jsme náležitě pyšní.

Naše ceny držíme na přijatelné úrovni tak, aby se běžný servis, oprava, či úprava vozidel, ať vlastních, či firemních, nestala noční můrou a v rozpočtu tak zbyly finance i na jiné věci. Protože je většina autodílů okamžitě dostupná v našich smluvních evropských centrálních skladech, můžeme 90% objednávek v pracovních dnech vyexpedovat našim zákazníkům poměrně rychle a to do 24 hodin od potvrzení objednávky. Výjimku pak tvoří pouze sortiment na speciální objednávku, u kterých se snažíme dobu dodání zkrátit na minimum. Na prodávaný sortiment poskytujeme standardní zákonnou záruku. Samozřejmostí je možnost vrátit zakoupené zboží do 14 dnů od nákupu (více ve Všeobecných obchodních podmínkách).

Naši prodejci jsou připraveni zodpovědět Vaše otázky ohledně autodílů od pondělí do pátku v časech 8:30 -17:00.  Rádi poradíme s výběrem nejvhodnějšího dílu pro Váš vůz, nebo najdeme cenově přijatelnější alternativu. Není vždy nutné na starší automobil kupovat drahý značkový díl, když existují i výrazně levnější, ale stále kvalitní autodíly.

Těšíme se na vaší návštěvu v naší nové pobočce v Karlových Varech, na Vaše telefonické či e-mailové dotazy a on-line objednávky. Naším cílem je, aby byl spokojený zákazník, i jeho vůz.

Všem řidičům, řidičkám a ostatním účastníkům provozu na silnicích přejeme štastnou cestu ;-)
Vaše autodily-online.cz

alpySdílet
Sdílet
Tweetnout

Zkrácená adresa: Co je a-on.cz?